برای مشاهده همه تخفیف های ما اینجا کلیک کنید

سبد خرید

امروزه توجه به كیفیت كالا از مهمترین وظایف شركت های توزیع كننده كالاست و خدمات پس از فروش ضامن حفظ این كیفیت می باشد . مجموعه نارین با توجه به اهمیت این موضوع بر خدمات برتر برای خانواده مشتریان خود تاكید دارد . در همین راستا شركت نارین وظیفه دارد با دقت و مشتری مداری كه لازمه كار خدماتی است به مشتریان خود پاسخگو باشد.

در حال حاضر با توجه به اینكه باتری غیر اورجینال لپ تاپ و تبلت در بازار وجود دارد و از كیفیت مناسبی برخوردار نمی باشد شركت نارین در تلاش است با فروش باتری اورجینال لپ تاپ خدمات بهتری به مشتریان عرضه نماید. ضمن اینكه باتری اورجینال قیمت بالاتری نسبت به باتری كپی دارد ولی یک بار خرید باتری اورجینال بهتر از چند بار خرید باتری كپی و مراجعه به گارانتی می باشد. توصیه ما این است كه برای سلامت لپ تاپ خود از باتری اورجینال استفاده نمایید.

پیگیری از طریق اینترنت

شما می توانید با مراجعه به سایت www.orgbattery.com باتری مورد نظر خود را انتخاب كرده و با خیالی راحت از كیفیت باتری استفاده نمایید.
در صورتی كه باتری اورجینال لپ تاپ شما موجود نباشد می توانید در سایت www.orgbattery.com ثبت سفارش كرده و بعد از مدت ٢٠ روز كاری باتری خود را دریافت نمایید.

پیگیری از طریق تماس مستقیم

مشتریان گرامی می توانند در ساعات اداری طی تماس مستقیم با شماره تلفن 66463720-021 از وضعیت سفارش خود اطلاع كسب كنند.

خدمات نارین برای مشتریان هوشمند دوست داشتنی

هر خرید در اصل یک سرمایه گذاری است و می بایست مشتری در قبال پولی که پرداخت می کند ارزش بالاتری از سرمایه گذاری خود را دریافت نماید. شرکت نارین متعهد می شود با خرید محصولات با این گارانتی با خیالی آسوده و راحت از محصول خریداری شده خود استفاده نموده و لذت کافی ببرند.