انتظار لنوو برای نصب ویندو 10X به پایان رسید  و این شرکت امروز در دسترس بودن ThinkPad X1 Fold ، اولین لپ تاپ با صفحه نمایش تاشو OLED را اعلام کرد.

در چند سال گذشته چندین بار اطلاعاتی در مورد لپ تاپ هایی با سخت افزار پیش تولید و نرم افزارهای ناتمام ارائه شد. اکنون لنوو آماده است تا مشخصات نهایی X1 Fold را قبل از ارسال به متولیان اولیه ، فاش کند.

ابتدا اجازه دهید در مورد آنچه که ThinkPad X1 Fold چیست صحبت کنیم. این ممکن است یک ساده سازی بیش از حد باشد ، اما در اصل یک قرص 13.3 اینچی است که می تواند به اندازه و شکل یک نوت بوک و یا دفترچه یادداشت خم شود. اما بر خلاف سایر تبلت ها ، X1 Fold ویندوز 10 پرو کامل را اجرا می کند و دارای اجزای لپ تاپ است ، بنابراین عملکرد آن نسبت به تبلت هایی که دارای سیستم عامل موبایل مانند iPadOS یا Android هستند ، به Surface Pro 7 نزدیکتر است. Lenovo می خواهد X1 Fold را به عنوان یک وسیله اصلی که می تواند هم لپ تاپ و تبلت شما را جایگزین کند ، در نظر بگیرید با این حال ، این شرکت هشدار داد که تاشو نسل اول برای همه قابل استفاده نیست. "این [ThinkPad X1 Fold] به گونه ای طراحی نشده است که به عنوان یک دستگاه" همه گیر "برای همه باشد.

مناطق واضحی وجود دارد که Thinkpad X1 Fold باید به آنها بپردازد.مورد اول این میباشد که آیا مکانیسم لولایی که به صفحه OLED اجازه می دهد بدون چین خوردگی خم شود ، با دوام است؟آیا Fold با صفحه کوچک و اندازه جمع و جور می تواند با شارژ یک روز کامل دوام بیاورد؟ و سرانجام ، پنل چه تجربه هایی را امکان پذیر می کند و چرا از یک لپ تاپ یا تبلت معمولی بهتر است؟

قیمت Lenovo ThinkPad X1 Fold

ThinkPad X1 Fold با قیمت 2499 دلار امروز برای پیش خرید در دسترس است. با گذشت زمان ، با در دسترس قرار گرفتن لوازم و ساده سازی تولید ، قیمت کاهش می یابد. چیزی که نمی توانیم بهانه کنیم هزینه اضافی برای صفحه کلید است. اگر Lenovo واقعاً دستگاه تبدیل کننده خود را قادر به عملکرد به عنوان یک تبلت یا لپ تاپ می داند ، صفحه کلید باید با قیمت بالایی ارائه شود. همچنین به عنوان لوازم جانبی اختیاری برای پیش سفارش ، پایه قلم و پایه لنوو Lenovo Mod موجود است.

طراحی Lenovo ThinkPad X1 Fold

هنگام بسته شدن ، ThinkPad X1 Fold مانند یک دفترچه یادداشت چرمی فانتزی احساس می شود. در قسمت جلویی آن یک صفحه براق مشکی از جنس چرم اصل پوشیده شده است.زمانی که X1 Fold را باز کنید و با یک صفحه نمایش انعطاف پذیر LG OLED استقبال خواهید شد.

حاشیه ضخیم ساخته شده از سیلیکون ، به عنوان یک لایه دفاعی اضافی بین صفحه نمایش و محیط اطراف آن عمل می کند ، بنابراین وقتی Fold به ناچار از چنگ شما می لغزد ، 2500 دلار هدر نمی دهید.


جستجو بر اساس برند باتری لپ تاپ
باتری اورجینال لپ تاپ ایسوس
باتری اورجینال لپ تاپ اپل
باتری اورجینال لپ تاپ لنووو
باتری اورجینال لپ تاپ دل
باتری اورجینال لپ تاپ مایکروسافت
باتری اورجینال لپ تاپ ایسوس
باتری اورجینال لپ تاپ فوجیتسو
باتری اورجینال لپ تاپ ایسر
باتری اورجینال لپ تاپ سونی