در چند روز گذشته تعدادی از افرادی که از مک بوک پرو 16 اینچی ساخت شرکت اپل استفاده میکردند ، مشکل صدا دادن این دستگاه را که چیزی شبیه به صدای کلیک مانند است ، گزارش داده‌اند. Mac book pro 16 اینچی یکی از گران قیمت‌ترین و رده بالاترین لپ تاپ‌ها شناخته میشود که خریداران آن با مبلغی که میپردازند انتظار دارند یک دستگاه بی عیب و نقص را خریداری کنند و حالا با این مشکل بوجود آمده عده‌ای از آنها تصمیم گرفته‌اند دستگاه خود را با یک مدل از برند دیگر به تعویض کنند.

البته جایی برای نگرانی وجود ندارد به این دلیل که شرکت اپل اعلام کرده در حال رفع این مشکل میباشد و بروزرسانی بعدی آن را رفع می‌کند. این موضوع توسط یادداشت افشا شده که Apple Authorized Service Providers به اشتراک گذاشته و توسط Macrumors منتشر شده مشخص شده است.

در توضیح مشکل صدای کلیک مانند مک بوک پرو 16 اینچی آمده است که "کاربران ممکن است در کار با نرم افزارهای پخش صدا مانند Final Cut Pro X، Logic Pro X، Quick Time Player، Music، Movies و غیره صدایی را بعد از به پایان رسیدن فایل صوتی بشنوند. شرکت اپل در حال ارزیابی این مشکل است و قصد دارد با بروزرسانی نرم افزاری بعدی آن را حل کند. دستگاه های دارای این مشکل را تعمیر یا تعویض نکنید چرا که این مشکل نرم افزاری است."

همان طور که از متن یادداشت می‌توان برداشت کرد، این مشکل به احتمال زیاد با آپدیت بعدی رفع میشود اما به هر حال تاریخ انتشار دقیقی برای این بروزرسانی در یادداشت درج نشده است. با این حال جای امیدواریست که مشکل صدای کلیک مانند سخت افزاری نیست چرا که در این صورت هم کاربران و هم شرکت اپل به دردسر می افتادند. بنابراین اگر صاحب مک بوک پرو 16 اینچی هستید و مشکل مذکور را تجربه کرده اید، منتظر بروزرسانی بعدی بمانید.

 

منبع :sakhtafzarmag.com


جستجو بر اساس برند باتری لپ تاپ
باتری اورجینال لپ تاپ ایسوس
باتری اورجینال لپ تاپ اپل
باتری اورجینال لپ تاپ لنووو
باتری اورجینال لپ تاپ دل
باتری اورجینال لپ تاپ مایکروسافت
باتری اورجینال لپ تاپ ایسوس
باتری اورجینال لپ تاپ فوجیتسو
باتری اورجینال لپ تاپ ایسر
باتری اورجینال لپ تاپ سونی