تاکنون اخبار غیررسمی و شایعه‌های مختلفی در مورد لپ‌تاپ اپل مک بوک پرو ۱۶ اینچی منتشر شده است. در برخی گزارش‌ها گفته شده بود که باید منتظر دستگاهی بازطراحی‌شده باشیم؛ ولی آیکون جدید مشاهده شده در نسخه‌ی بتای سیستم‌عامل macOS کاتالینا نشان می‌دهد که ظاهرا همه چیز آنطور که ما فکر می‌کنیم پیش نخواهد رفت.

در نظر داشته باشید که اواخر مهرماه رندرهای مفهومی مک بوک پرو ۱۶ اینچ اپل منتشر شدند. براساس آخرین تصویر منتشرشده در نسخه‌ی macOS 10.15.1، نمای جدید و دیگری از این دستگاه به‌نمایش گذاشته شده که نشان می‌دهد یکی از ویژگی‌های جدید مک بوک پرو ۱۶ اینچی، تفکیک دکمه‌ی پاور و تاچ آیدی از نوار تاچ بار خواهد بود. خبر جدید با گزارش‌های قبلی در مورد مجهز بودن دستگاه به کلید Esc واقعی به‌جای فرم نرم‌افزاری موجود در نسخه‌های موجود مطابقت دارد. 

آیکون قبلی که هفته‌ی گذشته مشاهده شد، از نسخه‌ی macOS Catalina 10.15.1 حذف شده است؛ درنتیجه تاریخ معرفی لپ‌تاپ مک بوک پرو ۱۶ اینچی احتمالا ماه اکتبر نخواهد بود. پیش‌تر شایعه‌هایی در مورد تاریخ رویداد رونمایی در ماه اکتبر مطرح شده بود. کاملا روشن است که برخلاف آنچه برخی از کاربران امیدوار بودند رخ دهد، دستگاه جدید اپل با طراحی بسیار متفاوت و کاملا جدیدی به بازار عرضه نخواهد شد.

 

منبع : zoomit.ir


جستجو بر اساس برند باتری لپ تاپ
باتری اورجینال لپ تاپ ایسوس
باتری اورجینال لپ تاپ اپل
باتری اورجینال لپ تاپ لنووو
باتری اورجینال لپ تاپ دل
باتری اورجینال لپ تاپ مایکروسافت
باتری اورجینال لپ تاپ ایسوس
باتری اورجینال لپ تاپ فوجیتسو
باتری اورجینال لپ تاپ ایسر
باتری اورجینال لپ تاپ سونی