بلاگ اورجینال باتری

لپتاپ یکی از کاربردی ترین وسایل شخصی است که در هر شرایطی می تواند کمک حال ما باشد. چه در منزل، چه در محل کار و یا حتی در زمان تفریح. لپتاپ های کلاس مولتی مدیا که کاربری های عمومی مثل اینترنت گردی، پخش موزیک و فیلم دارند، از جمله پر فروش ترین کلاس لپتاپ ها به شمار می روند که اکثریت کاربران، حالا یا به دلیل محدودیت بودجه و یا به خاطر کاربری عمومی، به خرید این نوع لپتاپ ها اقبال بیشتری از خود نشان می دهند. شرکت ایسوس، لپتاپ های کاربری عمومی خود را در خانواده VivoBook عرضه کرده است. این لپتاپ ها با قیمت مناسب، بهترین نسبت راندمان به قیمت را در میان رقبا دارند.

امروز در اتاق تست سخت افزار به بررسی لپتاپ ASUS VivoBook S15 S530FN می پردازیم که در عین زیبایی، بسیار کاربردی و سبک است، و دل هر کاربری را جذب خود می کند. این لپتاپ زیبا و خوش ساخت، با ضمانت نامه رسمی 2 ساله یکپارچه ایسوس در بازار ایران به قیمت 11 میلیون تومان در دسترس است و با توجه به کلاس کاری و بازار هدف آن، به نوبه خود خرید آن را توصیه می کنیم.

لپتاپ های VivoBook S15 دارای ظاهری بسیار خوش ساخت و زیبا هستند. مهندسان طراحی ایسوس، در نهایت زیبایی و ظرافت آنها را طراحی و در رنگ های مختلف به بازار عرضه کرده اند.

مشکی، زرد، قرمز، سبز آسمانی، طلایی، و نقره ای، همه رنگ از این لپتاپ تولید شده است که شما می توانید با توجه به سلیقه و شخصیت خود، هر مدل و رنگی که دوست دارید با دیگر وسایل خودتان ست کنید. رمز موفقیت ایسوس در بازار همین توجه ویژه به ریز ترین نکات و ظریف ترین نیاز های کاربران است. بسیاری از کاربران، چه دختر خانم ها و چه آقایان، زیبایی و ست کردن قطعات با دیگر وسایل برایشان اهمیت ویژه ای دارد. اینجاست که خوش سلیقه ها سراغ لپتاپ های VivoBook S15 ایسوس می روند.

منبع : https://www.sakhtafzarmag.com