باتری اصلی لپ تاپ HP JC04  دارای  4 سلول اورجینال با بهترین کیفیت از برندهای Panasonic  ،  Samsung  و LG  است و فرآیند مونتاژ این باتری در کشور چین انجام میشود.این باتری ها به دلیل دارا بودن سلول های درجه A ، شارژ سریع و مصرف کم انرژی را تضمین می کنند.

مدل های سازگار و مناسب این باتری عبارتند از :  G6 ، 245 G6 ، 250 G6 ، 255 G6 ، 240 G6 ،Pavilion 17z ، HP 15-bs100 Serie   

باتری لپ تاپ اچ پی مدل JC04 با پارت نامبرهای JC03 ، JC04 ، HSTNN-DB8A ، HSTNN-PB6Y ،  HSTNN-DB8E ، TPN-Q186 ، TPN-Q187 ، TPN-C129 ، TPN-C130 ، TPN-W129 ، HSTNN-LB7W ، HSTNN-DB8B ( شماره قطعه )  به بازار عرضه شد.

ولتاژ باتری اورجینال اچ پی مدل JC04  ،  چهارده و هشت ولت (14.8V)  و ظرفیت این باتری  2700mAh  و از نوع باتری های Li-ion  (لیتیوم یون) است.

باتری hp jc04  ، یک باتری لوله ایست که قسمت داخلی آن یک برآمدگی دارد و سلول ها داخل این برآمدگی جای گرفته است. بر روی باتری یک کانکتور قرار دارد که وظیفه این کانکتور برقرای ارتباط بین باتری و لپ تاپ است.همچنین این مدل باتری اچ پی از نوع باتری های خارجی بوده و برای تعویض آن نیازی به باز کردن قاب پشت دستگاه نیست.

نها راه تشخیص باتری اورجینال از غیر اورجینال (های کپی) ، چک کردن اطلاعات درج شده بر روی باتری و همچنین شکل ظاهری و تطابق دادن با باتری اصلی از نظر لوگو ، پارت نامبر ، ولتاژ و ظرفیت است.شرکت نارین ( اورج باتری ) این اصل را رعایت کرده و فقط باتری اصلی و اورجینال را در اختیار خریداران قرار میدهد.

برای اطلاع از قیمت و خرید باتری لپتاپ HP JC04 وارد لینک  www.orgbattery.com  شوید.


جستجو بر اساس برند باتری لپ تاپ
باتری اورجینال لپ تاپ ایسوس
باتری اورجینال لپ تاپ اپل
باتری اورجینال لپ تاپ لنووو
باتری اورجینال لپ تاپ دل
باتری اورجینال لپ تاپ مایکروسافت
باتری اورجینال لپ تاپ ایسوس
باتری اورجینال لپ تاپ فوجیتسو
باتری اورجینال لپ تاپ ایسر
باتری اورجینال لپ تاپ سونی