بلاگ اورجینال باتری

ایسوس در روزهای گذشته  Vivobook Pro 14X و Vivobook Pro 16X جدید را با پنل های OLED و داخلی ارتقا یافته معرفی کرد. اینها در کنار بروز کردن مدلهای Vivobook Pro 14 و Pro 15 نشان داده شد.

افزودن Vivobook Pro 14X و Pro 15X به همراه تازه سازی مدل های استاندارد Vivobook Pro 14 و Pro 15 ، مجموعه ای جامع از مشتریان را برای ایسوس در فصل تعطیلات ایجاد می کند.

Asus Vivobook Pro 14X و 16X: مشخصات ، ویژگی ها و موارد دیگر

جدیدترین افزودنی های ایسوس به سری Vivobook Pro خود ، میانه ای بین VivoBook مقرون به صرفه و Studiobook برتر ایجاد می کند. اولین چیزی که به آن توجه خواهید کرد طراحی آینده نگر است. از رنگ 0 درجه مشکی یا بافت منحصر به فرد Meteor White تا کلید فرار نارنجی روشن ، همه اینها بسیار Cyberpunk به نظر می رسد.

Vivobook Pro 14x یا 16x را باز کنید و با یک پنل OLED با نسبت تصویر 16:10 روبرو خواهید شد. چه از گزینه 2.8K و چه از نوع 4K کامل استفاده کنید ، هر دو دارای اعتبار Pantone با پوشش 100٪ DCI-P3 و حاشیه های بسیار نازک هستند.

فراتر از طرح رنگ صفحه کلید منحصر به فرد ، ویژگی برجسته بعدی DialPad است که در گوشه بالای صفحه لمسی روشن می شود. این شماره گیری مجازی در مجموعه کامل برنامه های خلاق Adobe کار می کند تا کنترل بصری و دقیق تری را در اختیار شما قرار دهد.

ایسوس این دو مدل را با مشخصات حداکثر CPU Ryzen 5900HX ، کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 3050 Ti ، 32 گیگابایت RAM DDR4 و 1 ترابایت SSD به همراه ظرفیت باتری تا 96Wh ارائه می کند.