آشنایی با لپ تاپ های استوک

لپ تاپ استوک به لپ تاپ های کارکرده با دست دوم گفته میشود.اما همیشه اینطور نیست!

درفروشگاه های زنجیره ای اروپایی و آمریکایی مشتریان میتوانند کالای خریداری شده را تا مدت 30 روز بدون هیچ دلیلی مرجوع کرده و تمام مبلغ کالا را دریافت کنند.کالای برگشتی به د لیل باز بودن کارتن ، کالای نو شناخته نمیشود بنابراین به هیچ وجه وارد فروشگاه نمیشوند و مستقیما به انبار فرستاده میشود.

درجه بندی لپ تاپ ها

پس از انبار کردن ، کالاها درجه بندی شده و در گریدهای A  ، B  و C  به صورت عمده به فروش میرسند.پس ممکن است شما کالای استوکی را خریداری کنید ولی کالا به صورت دست نخورده و کاملا نو باقی مانده باشد ! این کالا از درجه A  است.

گرید A

لپ تاپ های این رده دارای وضعیت ظاهری بسیار تمیز بوده و معمولا فاقد خط و خش میباشند. حتی بعضی ها با نو فرقی ندارند. این کالاها کم کارکرد بوده و کارکرد کمتر از 6 ماه دارند.

گرید B  

لپ تاپ های این رده دارای خط و خش ، ترک جزئی و کوچک و قابل گذشت هستند.خط و خش آنها معمولا به چشم نمی آیند . این کالاها سالم و اصلی بوده و از نظر کارکرد ، عملکرد و سالم بودن هیچگونه تفاوتی با محصولات درجه A  ندارند.

مزایا و معایب لپ تاپ های استوک

مهم ترین عامل برای انتخاب یک دستگاه استوک ، اختلاف قیمت بین لپ تاپ استوک و آکبند است.این تفاوت در کمترین حالت از چند برابر شروع میشود و گاهی اوقات به ده ها برابر میرسد . یک دستگاه استوک به قیمت واقعی 5 میلیون تومان احتمالا قیمت آکبند آن 3 میلیون تومان به بالاست.

لپ تاپ های استوک معمولا از نظر ظاهری دستگاه های ظریفی نیستند دلیل این نیز در کیفیت ساخت بسیار بالای قطعات ، مادربوردهای 8 لایه و مقاومت بالای آن در استفاده هاس سنگین ، طولانی مدت و طول عمر بالاست.


جستجو بر اساس برند باتری لپ تاپ
باتری اورجینال لپ تاپ ایسوس
باتری اورجینال لپ تاپ اپل
باتری اورجینال لپ تاپ لنووو
باتری اورجینال لپ تاپ دل
باتری اورجینال لپ تاپ مایکروسافت
باتری اورجینال لپ تاپ ایسوس
باتری اورجینال لپ تاپ فوجیتسو
باتری اورجینال لپ تاپ ایسر
باتری اورجینال لپ تاپ سونی