باتوجه به مدارک پایگاه کمیسیون اقتصادی اوراسیا (EEC)، در آینده ای نزدیک ، مک‌بوک پرو ۱۳ اینچی با کیبورد جادویی مجیک معرفی خواهد شد.

مدارک و مستندات موجود در پایگاه کمیسیون اقتصادی اوراسیا (EEC) خبر از معرفی محصول جدید اپل با نام  مک‌بوک پرو ۱۳ اینچی همراه با کیبورد بازطراحی‌شده‌‌ی جدید مجیک کیبورد (Magic Keyboard) و کلیدهایی با مکانیزم قیچی می‌دهد. محصول دیگر شرکت اپل با نام مک بوک پرو 16 اینچی اواخر آبان ماه معرفی شد. 

اخیرا شرکت اپل محصولات جدید خود را در کمیسیون اقتصادی اوراسیا (EEC) به ثبت رسانده است. یک روز قبل از کریسمس، محصول معرفی نشده‌ی جدیدی با شماره‌ی مدل A2289 در EEC ثبت شد. اپل در توضیحات مربوط به این دستگاه، به رایانه‌ی شخصی قابل حمل مبتنی بر MAC 10.15 اشاره کرده است.

تحلیلگر معروف اپل به نام مینگ‌ چی‌کو در ماه ژوئیه پیش‌بینی کرده بود که مک‌بوک پرو ۱۶ اینچی، نخستین نوت بوک اپل خواهد بود که با کیبورد بازطراحی‌شده و مکانیزم قیچی به‌جای کیبورد پروانه‌ای به بازار عرضه می‌شود. همچنین مینگ‌ چی‌کو در بخش دیگری از پیش‌بینی به این نکته اشاره کرده بود که شرکت اپل قصد دارد در سال ۲۰۲۰ مکانیزم قیچی را روی مک بوک پرو ۱۳ اینچی و مک بوک ایر پیاده‌سازی کند.

هنوز نمی‌توان با اطمینان اعلام کرد که شماره‌ی مدل A2289 مربوط به مک‌بوک پرو ۱۳ اینچی است یا خیر. اما شواهد نشان می‌دهد که باید منتظر نوت‌بوک جدید اپل با کیبورد جادویی باشیم که ممکن است این دستگاه جدید مک‌بوک پرو ۱۳ اینچی یا حتی دستگاه بعدی آن باشد که پس از نسخه‌ی ۱۶ اینچی به بازار عرضه می‌شود. 

معمولا تشکیل پرونده در ECC بدین معنی است که به‌زودی باید منتظر معرفی دستگاه ثبت ‌شده باشیم. البته معمولا از زمان ثبت پرونده تا معرفی دستگاه چند ماه طول می‌کشد. درنهایت باید منتظر باشیم ببینیم اپل برای معرفی نسخه‌ی بعدی مک بوک خود چه برنامه‌هایی را دنبال می‌کند و در فصل بهار شاهد رونمایی چه دستگاه‌هایی با چه مشخصاتی از سوی اپل خواهیم بود.  

 

منبع : zoomit.ir


جستجو بر اساس برند باتری لپ تاپ
باتری اورجینال لپ تاپ ایسوس
باتری اورجینال لپ تاپ اپل
باتری اورجینال لپ تاپ لنووو
باتری اورجینال لپ تاپ دل
باتری اورجینال لپ تاپ مایکروسافت
باتری اورجینال لپ تاپ ایسوس
باتری اورجینال لپ تاپ فوجیتسو
باتری اورجینال لپ تاپ ایسر
باتری اورجینال لپ تاپ سونی